X

ÜRÜN KATALOĞUMUZU HANGİ BİÇİMDE İNCELEMEK İSTERSİNİZ ?

PDFONLİNE
Loading...
İnteraktif bayi portalımız çok yakında hizmetinizdedir.

LOJİMAX ALÜMİNYUM RADYATÖR

25 yıldan bu yana ısıtma sektöründeki tecrübesiyle Alüminyum Radyatör alanında çalışmalarını sürdüren Lojimax, zengin ürün çeşitliliğini sizlere sunuyor. Dünyada 140’avaran ürün çeşitliliği ve kalitesiyle lider bir durumda. Özgün tasarımları ile zengin renk seçeneklerini dekoratif görünümleri ile bir araya getirip evinize yeni bir soluk getiriyor. Sektörde her yönden öncü olmam acıyla hareket eden Lojimax genç ve dinamik ekibiyle hız kesmeden sizler için sürekli olarak çalışmalarına devam etmektedir. Alüminyum radyatör ler sayesinde radyatör seçmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

HABERLER

Lojimax olarak, hakkımızda çıkan haberleri sizler için derledik. Birçok alanda sektöre öncülük etmeye devam ediyor, basın ve medyada aktif yer alıyoruz. Alanımızda kendimiz tanıtmaya devam ediyoruz ve yurt içi ve yurt dışı fuarlarında aktif olarak yer alıyoruz. Haberler bölümüzden hakkımızdaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

ALÜMİNYUM RADYATÖR KATALOĞUMUZU İNCELEDİNİZ Mİ ?

Uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz Alüminyum radyatör, şık görünümünün yanında yüksek verim ve tasarrufu da beraberinde getiriyor. Radyatörlerimiz, kolay geri dönüşümü sayesinde çevreci bir malzemeden üretilmektedir. Yüksek ısı iletkenliğine sahip olan Alüminyum radyatör döküm ve çelik radyatörlere kıyasla 3-4 kez daha az su kullanarak aynı ısı verimliliğini sizlere sunuyor. İster ahşap görünümlü ister Retro tarzda evinizin şıklığını tamamlayacak olan birçok çeşit arasında mutlaka size uygun bir ürünümüz vardır.

SATİNE

SATİNE

Alüminyumda Satine teknolojisini uygulayan ilk ve tek firmayız.

KROM/GOLD/BLUE ELOKSAL

KROM/GOLD/BLUE ELOKSAL

Blue, Gold ve Krom parlaklığı alüminyumda buluşuyor.

ESKİTME

ESKİTME

MİMARİ YAPILARINIZA YENİ RENKLER KATIYORUZ ... PİRİNÇ, BAKIR VE GÜMÜŞ ESKİTME ÖZEL RENK UYGULAYAN İLK VE TEK MARKAYIZ ...

DOĞAL AHŞAP KAPLAMA

DOĞAL AHŞAP KAPLAMA

% 100 DOĞAL AHŞABI, ALÜMİNYUM ÜZERİNE ÖZEL BİR TEKNİKLE KAPLIYORUZ. RADYATÖRE DOĞAL AHŞAP KAPLAYAN İLK VE TEK MARKAYIZ ...

AHŞAP DESEN BOYA

AHŞAP DESEN BOYA

Gerçek ahşap görüntüsünde, farklı seçenekleri ile.

RAL RENKLER

RAL RENKLER

Dilediğiniz RAL rengi Radyatör ve Havlupanlara uygulayarak hayatınıza renk katın

TEXTURE RENKLER

TEXTURE RENKLER

Dilediğiniz Texture (Kumlu yüzey/Gofrato) rengi Radyatör ve Havlupanlarınıza uygulayarak evinizin dekorasyonunu tamamlayın.

ALÜMİNYUM RADYATÖRLERİN KULLANIMI

Alüminyum radyatörlerin kullanımı, oldukça kolay ve güvenlidir. Elektro statik boyama özelliği sayesinde renkler uzun yıllar kalıcılığını koruyacaktır. Alüminyum malzemesi sayesinde korozyona karşı yüksek dayanım göstermektedir. Temizliklerinde ağır kimyasalların kullanılmamasına dikkat edilmesi koşuluyla, temizlik ve bakımlarını dilediğiniz sıklıkta yaptırabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı içerisinden, dekorasyonunuza uygun bir radyatörü kolaylıkla seçebilir ve kısa sürede temin edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN...

Lojimax Radyatör FacebookLojimax Radyatör InstagramLojimax Radyatör TwitterLojimax Radyatör YoutubeLojimax Radyatör LinkEdinLojimax Radyatör Whatsapp
  • © 2019 Tüm hakları saklıdır DMCA.com Protection Status
  • Layout creative workshop,bursa reklam ajansı,reklam ajansı,bursa web site