X

ÜRÜN KATALOĞUMUZU HANGİ BİÇİMDE İNCELEMEK İSTERSİNİZ ?

PDFONLİNE
Loading...
İnteraktif bayi portalımız çok yakında hizmetinizdedir.

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Isıtma Sektöründe 25 yıllık tecrübesi olan YAPILOJI ŞİRKETLER GRUBU tarafından 2008 yılında tescili alınan  LOJIMAX markası, 2013 yılında LOJIMAKS RADYATÖR ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ A.Ş. adıyla şirketleşerek Bursa Organize Sanayi Bölgesinde alüminyum dizayn radyatör ve havlupan  üretimine başladı. 

2021 yılında Türkiye’nin en önemli ihracat limanlarından İzmir limanına 28km’lik bir mesafede olan İZMİR Kemalpaşa Akalan bölgesindeki 13.000 m2’lik modern fabrikasında faaliyetlerine devam ediyor. 

Yüksek kalite gereksinimini karşılamak adına siparişten teslimata kadar tüm süreçleri bilgisayar destekli özel yazılımlarla gerçekleştirmektedir. Ürünlerini Avrupa’nın Radyatörler için uyguladığı EN 442-2 standardına göre üretip belgelendirmektedir. Üretimde kullandığı hammaddeleri dünya standardında üretim yapan ve sertifikalarını bulunduran tedarikçiler tarafından sağlamaktadır.

Sektörüne özgün tasarımlarıyla, dekoratif görünümlü ve zengin renk seçenekli ürünleriyle yeni bir soluk getirme amacıyla yoluna devam etmektedir. Birçok inovatif yüzey seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan bazıları, elektrostatik toz boya, krom eloksal, gold eloksal, ahşap desenler, antik eskitme uygulamaları, satine ve doğal ahşap kaplamadır. 

Dünyada da 140 farklı model ile ürün çeşitliliği konusunda liderliği elinde bulundurmaktadır. Üretim hatlarını maksimum verimliliğe ulaştırmak için modern üretim hattı anlayışını benimsemiştir. Bununla birlikte butik üretim anlayışını da müşterilerine çok yönlü hizmet vermek amacıyla sağlayarak üretimde sınırları zorlamaya devam etmektedir. Üretim hattındaki tüm makine parkuru özel üretim olup, paketlemede de kendi sistemini oluşturarak ürünlerinin her noktasını maksimum düzeyde koruyan özel bir sistemi devreye sokmuştur.

200mm yükseklikten 2000mm yüksekliğe kadar ürün üretebilme imkanına sahip olup, hayal gücünüzle sınırlı çeşitlilikte yüzey seçeneklerini müşterilerine sunup, seçimi sizlere bırakmaktadır. Genç ve dinamik yapısıyla arge ve yeni dizayn ürün çalışmalarını sürekli olarak devam ettirerek sektörde her yönden öncü olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN...

Lojimax Radyatör FacebookLojimax Radyatör InstagramLojimax Radyatör TwitterLojimax Radyatör YoutubeLojimax Radyatör LinkEdinLojimax Radyatör Whatsapp
  • © 2019 Tüm hakları saklıdır DMCA.com Protection Status
  • Layout creative workshop,bursa reklam ajansı,reklam ajansı,bursa web site